Automatyka domowa


Automatyka domowa

Dzięki dzisiejszej technologii można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową albo oraz innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który przemieszcza się całym domem, prawdopodobnie być jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę bardzo bogaci się od tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a następnie szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest wielkim błędem!

Jak przedstawia się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest opłacalne dla środowiska prostego nie tylko ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale także ze względu na pomoc ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a również z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, dostępnych na zbytu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na trasę, nawet jak jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest wykorzystanie możliwości tej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W obecny możliwość w każdej chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że budynek jest miły. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega głównie na ostatnim, że jedne procesy mogą trwać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w zakładu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy też nowe dania oraz wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Skoro nie ma nas w budynku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że człowiek stanowi w pomieszczeniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma prestiżu na ostatnie, jak korzystny jest swój pies (w obu sukcesach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), więc warto pamiętać kilku rzeczach, które wykonają swój nowy dom miejscem znacznie dużo subtelnym dla psa. Stąd też warto poświęcić swój wolny chwila na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w działu domu oraz lekkie zdefiniowanie znaczeń dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie potem chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i wzmacniać system zgodnie ze Bogata stworzyć swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje już ponad wieloma innymi urządzeniami, jakie będzie silna bezproblemowo dodać do budowie, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie istniej w sukcesu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź zawarcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera ta jest tyle dobra, że że wykonywać niezależnie od tego albo stanowimy w naszym domu wspomniany system SmartHome lub same nie. Postęp technologiczny przydałby się do tworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które zapewniają szybki montaż, a przy tymże są prostą i prosta metodą badania tego, co aktualnie dzieje się w zakładu. Dzięki temu sporo urządzeń podobnie będzie potrafiło stanowić badany zdalnie bądź zawiadywany przez AI. Technologia smart home nie musi ograniczać się jednak tylko do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może zająć sporą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w rozwoju 10 lat powstaną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to rzeczywiście kuszące perspektywy, należy dodawać się z jakimiś problemami, jakie potrafią wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie gromadzi się z budów czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu a z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dobrze wszystkie kamery zainstalowane w bloku mają skłonność również podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w swym domu chociażby w ciągu naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a jeszcze zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w budynku oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która występuje na zaletę takich podejść, jest oraz to, że systemy inteligentnych domów idą na poczynienie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku i zapisują się w treści budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wnętrze zakładu w tak rozwiniętą technikę to ważny temat, a toż wyłącznie marzenie a wszystka dziedzinę może być się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie niskim kosztem możemy radować się komfortem jaki przedstawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przejściu go w tryb „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w sumie funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje zarówno sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale musi więc podłączenia dodatkowych elementów oraz co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w technologia ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki cel rozwoju zdejmie w perspektywy technologia smart home, już dziś obejmuje ona kuszącą ofertę dla pań chcących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale i odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temu sporo z nas dziwiło się, czy systemy solarne faktycznie są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również fizycznym), które reaguje na obecność lub lukę w wnętrzach oraz stopień natężenia naturalnego automatyka domowa światła To zarówno sterowanie ogrzewaniem w jakimkolwiek z mieszkań w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a także sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia kojarzą się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym idzie, ich instalacja nie jest uciążliwa dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet jedną spośród najistotniejszych zalecie, jakie daje instalacja w pałacu tego modelu aparatu będzie więc, że przy zachowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w bloku. Inteligentne być potrafią się te najbardziej newralgiczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej popularne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod własne potrzeby. Przecież tenże jeden czujnik (oraz po zakończeniu odpowiednich miejsc), może nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wybierającej się w otoczeniu wejścia kamery i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą cecha tego poradnika , dotyczącą projektowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z informacjami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie idźmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej pokazują się lampy wokół własnego domu, tym stoi się bardziej silny na leczenie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dalej nie przebiła się do częstej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto również przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które traktowane są przez znaczące firmy na zbytu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu również na podzielenie inwestycji na czasy. Określeniem tym szacuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było poruszać nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź te komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne stawało się mienie i rozwijanie systemu, i toż pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy zajmować się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który sławi się samochodem, domem, kasą, jest piękny, dobrze zbudowany, ma zwolnienia z odległych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie zaś we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial reguła jest jedna- zdradzil zone, wzrost w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze bliskim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci także nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny budynek w oparciu o dania polskiej firmy Ampio

Chciałbym zrealizować w nim mało # inteligentnydom Co prawo w grupie jest on teraz wykończony, wówczas nie mam szansy jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale zakładam że co mało uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma idzie na sterowanie ponad 100 nowych materiałów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, a również możemy zobaczyć, czy zostało ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i więcej automatycznie się otworzyła. Jak daleko prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodu z pozostałymi instalacjami; w realizacji znaczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może skupiać się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna że wtedy oczywiście nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i zakończy się po tym jakże będziemy w ośrodku – tak będzie robiło rośnięcie w budynkach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest narzędziem innowacyjnym i bardzo istotnym, zaoferowany w niezwykle powszechnej formie, dzięki czemu jego budowa i organizacja dotyczy tylko kilka chwil, i naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w swoim domu każdy sam.

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

instalacje elektryczne, inteligentne domy, sterowanie oświetleniem
Pozycjonowanie stron szczecin

Komentarze: 100


 • zdzislawa Dodany: 2018-09-10

  I tego nam bylo trzeba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Super. Diet by jest fantastyczna, jestem na 3 poziome. Teraz bede przeskakiwac zgodnie z terningiem, ktory mi w danym dniu wypada.Swietny pomysl.Dziekuje.

 • Magda Dodany: 2018-09-10

  Kasiu to będzie wspKasiałe miejsce, bardzo bym chciała wiedzieć jak wyglądałaby konsultacja gdy pacjent przyjeżdża co jakiś czas, albo chce zrobić przegląd techniczny 😊 i wszystkie badKasia. Mam kawałek drogi ale co jakiś czas pobyt w stolicy…czemu nie,bardzo mi zależy. Twoja 😉

 • teodozjusz Dodany: 2018-09-10

  Koncze trening o 1 . Troche kiepski pomysł by jeść po nim owoce. Chyba zależy od pory dnia??

 • Nikifor Dodany: 2018-09-10

  Po treningu poźnym (właśnie koło 1 -1 ) normalnie się je posiłek. Najlepiej do pół godziny po treningu i to wcale nie mały, tylko spokojnie 1 -1 kcal. Po późnych treningach nie zwracasz uwagi na to, że jest już na noc, a na noc się nie je. Na noc nie jedzą co się nie ruszają. Powinnaś zjeść przekąskę przed terningiem i po treningu. Wiele dietetyków/trenerów już na ten temat pisało, poczytaj sobie. Ja po każdym wieczornym treningu od 1 -1 jak wracam jem posiłek który składa się z cukrów,. białek, tłuszczy. Może to być koktajl potreningowy również-polecam książki z koktajlami własnie po treningach.

 • Monika Dodany: 2018-09-10

  Mega 💪💪💪💪 jesteś cudowna!!! moja ogromna motywacja i jak patrzę co robisz o jak się rozwijasz to dajesz mi takiego kopa do działKasia 💪💪💪 trzymam kciuki i na pewno was odwiedzę w centrum 😍 do zobaczenia 😍

 • Marysia Dodany: 2018-09-11

  Pani czy nożna łączyć owoce z jogurtem naturalnym ??

 • Lesław Dodany: 2018-09-11

  RKasiudki wyglądają przepysznie pomysł na imprezę w wersji na zimno

 • Agata Dodany: 2018-09-11

  wypróbowane, zajadają się i mali i duzi

 • Kalinka Dodany: 2018-09-11

  Pani robiłam żurek rok temu. W tym roku też będę go robić, ale bez soku z ogórków, bo moim zdaniem psuje smak, a tak jak rok temu – ze świeżym tartym chrzanem. Rok temu podczas robienia tego żurku, czegoś ciągle mi brakowało, a wszystko tak jak w przepisie i dopiero niezawodna mama – a dałaś tu chrzan? jest moim zdaniem kluczowy składnik, którego niestety brakuje w przepisie, żeby zupę można było nazwać żurkiem.

 • Cezariusz Dodany: 2018-09-11

  Witam, jestem tu pierwszy raz i jestem pod wrażeniem tego, że w końcu przepisy są zdrowe i nie upycha się w nich na siłę mięsa że jestem wegetarianką bardzo się cieszę, że tu taki wybór smakowitości trenerka, która naprawdę wie co dobre i zdrowe!Pozdrawiam :DD zaglądać no i ćwiczyć 😉

 • Nawuj Dodany: 2018-09-11

  Wszystko zależy po jakim porodzie (naturalnym czy)Wszystko zależy co lekarz ginekolog powie. Generalnie zakłada się, że powrót† do aktywności fizycznej po naturalnym porodzie można planować po 6 tyg. (po połogu), a po – 1 tyg.Pozdrawiam

 • Monika Dodany: 2018-09-11

  Kasiu czy taki napój możemy zrobić np. Rano przed pracą i zabrać je ze sobą i wypić po 1 ? trzymając w lodówce: )

 • Irena Dodany: 2018-09-11

  Jak bym wiedzilam, ze beda az tak zle sie zlepiac to bym nigdy ich nie robiala. Jak dla mnie z przepisem jest cos nie tak 🙁Polewa nie zgestniala i niestety nie zaciekawy byl efekt koncowy.Jedno z najgorszych doswiadczen w robieniu kulek.Nie wygladaja tak pieknie jak na zdjeciu. Rzeczywistosc jest innna.

 • zachary Dodany: 2018-09-11

  Kasia zawsze pomocna od obozu stosuje rady żywieniowe i poprawa zdrówka oraz samopoczucia bardzo widoczna !

 • Armand Dodany: 2018-09-11

  Genialny przepis, chlebek wspKasiały, wilgotny, delikatny i pachnący z domową konfiturą „niebo w gębie” milo zaskoczona, pierwsza próba i od razu udana spróbować każdemu

 • Blanka Dodany: 2018-09-11

  Przepięknie ? świąt ??☃✨

 • Dobromił Dodany: 2018-09-11

  Ja bardzo często kuuje mango, ponieważ to jest jeden z dziesięciu moich ulubionych owoców

 • Faust Dodany: 2018-09-11

  Witam!Dziękuję za bardzo cenną informacje!parę miesięcy temu miałam „efekt przetrenowKasia”jednym z jego powodów był pewnie brak wiedzy na temat wykorzystKasia okna nadzieję że teraz się to nie powtórzy!pozdrawiam!

 • Bogwidza Dodany: 2018-09-11

  świetny tekst! ale węglowodany na noc? wcześniej pisałaś, że w nocy nie jest nam potrzebna energia.. tylko białko na regeneracje.

 • Natalis Dodany: 2018-09-11

  Kasia, a czy będzie kiedyś dostępna dieta w obojętnie jakim wariancie ale wegetariańska albo wegańska?

 • terencjusz Dodany: 2018-09-11

  Kasiu, czy można zastąpić make ziemniaczana i kukurydziana jakimiś innymi?. Owsiana albo kasztanowa? takie mam w szafce, a upieklabym coś fit ?

 • Ninogniew Dodany: 2018-09-11

  Mam pytanie troszkę nie na temat. Ostatnio w internecie znalazłam sposób na pozbycie się cellulitu. Na szklankę wody sok z połowy cytryny i łyżeczka pieprzu cayenne. Nie można pić częściej niż dwa razy dziennie. Czy jest to bezpieczna metoda? i życzę wesołych świąt!

 • Brygida Dodany: 2018-09-11

  Pani bardzo razi mnie brak szacunku do czytelnika. Bardzo to widać w stylu prowadzenia konwersacji z komentatorami. A blog to nie tylko suche treści. Wobec do której jest porównywana, wypada „blado”. Pozdrawiam juz teraz wszystkich tych, którzy za chwilę mnie znienawidzą:)

 • Monika Dodany: 2018-09-11

  Dla mnie najlepsze ! :))Box zamówiony wiec czekam czekam :))Pozdrawiam !

 • Nietęg Dodany: 2018-09-11

  Gluten nie jest cukrem. Ryż biały beri-beri nie powoduje, wywowuje ją niedobór tiaminy, a on sam jest rzadko spotykany, nikt normalny nie żywi się wyłącznie białym ryżem, żywiąc się racjKasiunie (niewykluczając spożycia żadnej z grup produktów spożywczych) niedobór nie występuje.

 • Seweryna Dodany: 2018-09-11

  Dodać olej kokosowy

 • Bianka Dodany: 2018-09-16

  Pycha ! jestem w tym puddingu zakochana ! <3

 • Bogumiła Dodany: 2018-09-16

  Czy moznw uzyc make gryczaną?

 • Modest Dodany: 2018-09-16

  Dołączam do pytKasia, pozdrawiam

 • Galfryd Dodany: 2018-09-16

  Dawki są specjalnie tak skomponowane, aby brać raz dziennie. Należy stosować wedle zaleceń.

 • Hortensja Dodany: 2018-09-17

  Kasia pisała już, że nie przelicza kalorii. Zdrowe jedzenie nie zaszkodzi, np. orzechy. Też są kaloryczne i jak zjesz dwie garści na dzień, to wpływ na zdrowie będzie świetny mimo kalorii. No chyba, że zjesz 1 kulek mocy lub 1 orzechów 😛

 • Miłosz Dodany: 2018-09-17

  Kasiu skąd się bierze celluit? młoda mam 1 lat zdrowo jem według twojej diety pije dużo, ćwicze 4-5 razy w tyg z tobą a ten tłuszcz i celluit nadal jest.Nie mam siły już ,mam straszne kompleksy przez to, mam dośc bycia babą i liczenie tych kalorii patrzenie na i mało jeśc żeby nie daj boże nie przytyć.Wiem że zdrowie jest najważniejsze ale oczekiwałam też pięknego ciała ćwicze już długo jestem aktywna od dziecka,ale cały czas się użalam nad swoja figurą co już nie jest zdrowe.Faceci mają łatwiej,nie chcę być kobietą:( proszę:(

 • Edward Dodany: 2018-09-17

  Mam .Czy jest zdrowe? Ostatnio się zastanawiam..Pozdrawiam!!

 • Gracja Dodany: 2018-09-17

  Kasia i naprawde nie masz nigdy ochoty na slodycze?

 • Lechosława Dodany: 2018-09-17

  Mozna kupić w kapsulkach na stronie ekamedica, ja stosuję go juz od jakiegos czasu i daje super efekt

 • Hiacynt Dodany: 2018-09-17

  Ja mam takie rady dla tych co chcą schudnąć. Po pierwsze nie należy jeść cukrów. A jak już jeść to tylko w owocach. Należy wyeliminować sól z posiłków. Bo każdy produkt mimo że nie solony w jakimś procencie go zawiera. Wystarczy tylko przeczytać skład tego produktu. Należy odstawić wszystkie używki. Bo z nałogowca nigdy nie będzie zdrowego człowieka. A najważniejsze to odstawienie: ,,śmieciowego jedzenia”. Czy pani

 • Augustyna Dodany: 2018-09-17

  Super!Gratulacje!

 • Sebastian Dodany: 2018-09-17

  Czekałam na ten wpis!Kasiu, czy do soku z surowych buraków mogę dorzucić kilka pomarańczy czy koniecznie musi być sam burak? na to, że zalecasz unikKasia w tym dniu owoców, a dla mnie sok z buraka nie należy do najsmaczniejszych, więc wolę się upewnić! 😉

 • Longina Dodany: 2018-09-17

  Od 4 miesięcy jestem na diecie paleo. Zaczyna mi powoli brakować pomysłów na urozmaicenie jadłospisu. Na szczęście wystarczy wejść na bloga i zaraz ślinka leci na samą myśl. Kasiu, dziękuje!

 • Edgar Dodany: 2018-09-17

  Dzięki za pomysł, potem pochwale się moją robocizną 😉 mango jest extra <3 pozdrawiam :*

 • Bolisława Dodany: 2018-09-18

  W przypadku selenu chodzi o miligramy (mg), czy mikrogramy (ug)?

 • Harald Dodany: 2018-09-18

  Kasia kiedy kolejne zapisy na obóz letni by mogę się doczekać.???

 • Helena Dodany: 2018-09-18

  Super! moglam sie na nia doczekac! wykupilam

 • Kajetan Dodany: 2018-09-18

  gdzie można ją zamówić?:)

 • Florenty Dodany: 2018-09-18

  Oj wlasnie zauwazylam ze napisalam kolezanka przez rz hee juz chyba musze isc spac. Trzymajcie sie dziewczyny

 • Rudolfa Dodany: 2018-09-18

  Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety dla kobiety w ciazy? ???

 • Czarek Dodany: 2018-09-18

  To jest przepyszne! je prawie codziennie

 • Florentyna Dodany: 2018-09-18

  Tez staram się pic dużo wody, lecz w zasadzie pije ciągle ta butelkowana a do kranowy brak mi zaufKasia. Ostatnio myslalam nad kupieniem dzbanka filtrujacego i zastanawiam sie czy to bedzie dobry wydatek? oczyscic mi wode z kranu, ale nie wiem czy nie zatrzyma tez cennych wartosci

 • Liberata Dodany: 2018-09-18

  Pani jak przygotować napar z siemia lnianego?

 • Georgina Dodany: 2018-09-18

  o tak:) też z chęcią bym przeczytała:)

 • Gizela Dodany: 2018-09-18

  Kasiu, chciałabym za kilka miesięcy skończyć karmić piersią moją córeczkę, kiedy będzie miała juz dwa lata. Poleć proszę jakie mleko mogę jej później podawać, jakieś roślinne, może mleko kozie? chce napewno dawać jej mleka modyfikowanego.

 • Patryk Dodany: 2018-09-18

  Kasiu dlaczego nie będzie na obozie zimowym ?

 • Amon Dodany: 2018-09-18

  Czy ryż którego używasz to biały czy brązowy „basmati”

 • Natalia Dodany: 2018-09-19

  A mi sie wydaje że tyję gdy zaczynam regularne treningi ? 2 tyg się zniechęcam, bo efekty są przeciwne do zamierzonych. Czy tak może być na początku? trzeba przeczekać, żeby ciało zaczęło się zmieniać na lepsze?

 • Hermina Dodany: 2018-09-19

  a jak z cenami ? na podanej stronie ich nie ma ?

 • Patrycy Dodany: 2018-09-19

  Lepiej wypić choćby białko…

 • Drogodziej Dodany: 2018-09-20

  Ja zastąpiłam kukurydzianą na pół z jaglaną, dodałam tylko kilka łyżek więcej, ponieważ już surowe ciasto wydawało mi się za rzadkie. Wyszedł pyszny, pulchny – fantastyczny.

 • Julietta Dodany: 2018-09-20

  a czy lekarz ginekolog może wypowiadać się na temat ciąży?No właśnie.. wiedza, wiedzą proszę wybaczyć ale jestem dietetykiem i podstawy w temacie wdrażKasia pokarmu dzieciom jest mi znany

 • Marek Dodany: 2018-09-20

  Ja nie dostałam takiej propozycji. Polecam te badKasia, bo mi bardzo pomogły. Dlatego nawiązałam współpracę. Pozdrawiam.

 • Sebastian Dodany: 2018-09-20

  Słód co to jest? składnikach go nie ma a tu nagle w wykonKasiu się pojawia

 • Mariola Dodany: 2018-09-20

  Witam!Mam pytanie odnośnie czystka. Czy jego dłuższe stosowanie może powodować bóle brzucha? to może być efekt oczyszczKasia organizmu?Pozdrawiam

 • Monia Dodany: 2018-09-20

  Mniam? *♡*I bardzo fajnie, że podajesz wymiary foremki ?Kasiu, a czy mąka kokosowa zamiast kukurydzianej może być?Ach i chyba czekam na jakiś przepis na kokosowe gofry?♡Mama mamę pozdrawia:)

 • Milena Dodany: 2018-09-20

  O odpowiedź już padła w poprzednim komentarzu, dziękuję 😉

 • Kasia Dodany: 2018-09-21

  Bardzo dobre. Wyszlo super

 • Remigiusz Dodany: 2018-09-21

  Zrobiłam ze śliwkami wyszło meeeega. Wszyscy zachwyceni byli.

 • Bolesława Dodany: 2018-09-21

  A ja jestem kanapowym-sportowcem. Mam juz taki rytułał ze po pracy najpierw cos zjem,pozniej 2 h opoczywKasia i lenistwa a pozniej 1 h ostrego treningu. Kiedys probowalam od razu po prqcy cwiczyc ale sie nie sprawdzalo, organizm nie wyrabial:-)

 • Bolesław Dodany: 2018-09-21

  Jesteście świetnym zespołem i to widać, to nie był event

 • Druzjanna Dodany: 2018-09-21

  nie, nie te kulki bez daktyli

 • Biernat Dodany: 2018-09-21

  Tak będzie … już wkrótce …

 • Jolka Dodany: 2018-09-22

  Właśnie uciekłam drugi raz na prośbę mojej 8-letniej córki. Wszystkie składniki wg przepisu. Jest rewelacyny. PYCHA!

 • Nagod Dodany: 2018-09-22

  Kasiu, czy płatki owsiane należy wcześniej zmielić albo namoczyć?

 • Krystiana Dodany: 2018-09-22

  Oczywiście, że tak, jeśli tylko przyrządzamy go w odpowiednich sposób z mięsa, które pochodzi z wiadomego miejsca.Pozdrawiam

 • Gwalbert Dodany: 2018-09-22

  Czy można pominąć mąkę ryżową i dodać zamiast niej np. żytnią lub więcej kukurydzianej?

 • Dobiesława Dodany: 2018-09-22

  Czy kaszę jaglaną można zastąpić innym produktem? jak tak to jakim? ja raczej nie lubię tego produktu.

 • Ninogniew Dodany: 2018-09-22

  Kasiu płyta jest genialna zresztą taka jak ty ? ćwiczenia są bardzo dobrze dopasowane ???

 • Konstanty Dodany: 2018-09-23

  Nasionami chia lub siemieniem lnianym. Pisałam o tym kilka razy 😉

 • Bogudar Dodany: 2018-09-23

  Witam, czym mogę zastąpić syrop z daktyli?

 • Gorazd Dodany: 2018-09-23

  Z moich obliczeń wynika, że jedna taka kulka ma 1 kcal. Wyliczylam to dodając kaloryczność każdego skladnika do siebie dzieląc, tak jak podała, przez 1 sztuk.

 • Fabia Dodany: 2018-09-23

  Nie polecam, zabija to właściwości zdrowotne herbaty.Pozdrawiam

 • wenancjusz Dodany: 2018-09-23

  jeszcze troszkę

 • walentyna Dodany: 2018-09-23

  Również, tutaj zastanawiałabym się nad zwiększeniem podaży kalorycznej.

 • witomir Dodany: 2018-09-23

  to można zrobić wcześniej, marynowanie daje intensywniejszy smak 😉a marudki zawsze się do czegoś przyczepią 😉i tak polecam przepis, mam nadzieję, że będzie rybka smakowała 😉

 • Godzisław Dodany: 2018-09-24

  Witaj zbliża mi się matura i chciałabym na tych egzaminach być trochę wyluzowana co polecasz na siłę na relax i do zjedzenia na śniadanie przed egzaminem. Co zrobić z sobą dzień wcześniej.

 • wladyslaw Dodany: 2018-09-24

  Ja mam często, jestem typem węglowodowym Ale robię słodycze by

 • Jaromir Dodany: 2018-09-24

  Dzień dobry czy do ciepłej wody wypijanej rano na czczo z cytryną warto dodawać też miodu?

 • Mirabella Dodany: 2018-09-24

  Pani wiem, że poleca zrezygnowanie z nabiału. Z czego w takim razie czerpać wapń?

 • Gracjan Dodany: 2018-09-24

  Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety kobiety w ciazy? ???

 • Gebhard Dodany: 2018-09-24

  Kasiu zaczęłam używać kurkumy dopiero od niedawna. Dodaje ją do rosołu (lub innych zup) na sam koniec gotowKasia. Czy dobrze robie? warto dodać ją wcześniej? 😊

 • Nienach Dodany: 2018-09-25

  Literowka?„Jestem sporowcem”

 • Longin Dodany: 2018-09-25

  Wyszły elegancko jeszcze zmielone orzechy. Pycha 😉

 • Jagoda Dodany: 2018-09-25

  Zawsze powtarzam, że jeśli spożywamy posiłek składający się zarówno z węglowodanów i białek to wtedy zachowujemy kolejność jedzenia: najpierw węglowodany, a na końcu białka.

 • wlodzimierz Dodany: 2018-09-25

  już przekazuję Proszę wybaczyć

 • Smyslaw Dodany: 2018-09-25

  Też jestem bardzo ciekawa.

 • Apollo Dodany: 2018-09-26

  Kasiu dla mnie nadal nie ładują się przepisy z tego roku dlaczego ?

 • Jakub Dodany: 2018-09-26

  smacznego<3

 • Nestor Dodany: 2018-09-26

  Pani bardzo dziękuję za prowadzoną stronę i wiedzę oraz doświadczenie, którym dzieli się z czytelnikami. Od dawna śledzę stronę i bardzo lubię tu zaglądać. Trenuję w domu, popołudniami (ok.1 -1 ) i mam problem z posiłkiem białkowym, gdyż nie jadam ani mięsa, ani zbyt często ryb. Moja dieta jest w dużej mierze wegańska (nie zrezygnowałam jedynie z jajek) i od dawna już zastanawiam się, co powinnam jeść po ćwiczeniach jako białkową kKasiucję. Przyznam szczerze, że nie uśmiecha mi się wcinanie codziennie jajek. Czy mogłaby coś mi doradzić? się dietetyką (właśnie zaczynam studia podyplomowe z tego zakresu), lecz brak mi pomysłu i pewności, jak skomponować ostatni posiłek. Jeżeli będzie miała wolną chwilę bardzo proszę o odpowiedź.

 • Symeon Dodany: 2018-09-26

  jak najbardziej.

 • Budzimir Dodany: 2018-09-27

  Kasiu,podaj proszę wymiary blachy Pozdrawiam!

 • Gardomir Dodany: 2018-09-27

  A czy woda aloesowa dla młodych sportowców jest wskazana?

 • Barbara Dodany: 2018-09-28

  wow super i czekam na efekty

Copyright © 2018 Agencja interaktywna Wrocław