Inetligentne domy Wrocław


Inetligentne domy Wrocław

Dzięki nowoczesnej metodzie można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową albo oraz innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który obraca się całym domem, pewno być dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak daleko bogaci się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do starego oświetlenia, a następnie szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest wspaniałym błędem!

Jak objawia się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest wystarczające dla środowiska prostego nie wyłącznie ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale także ze względu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a jeszcze z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, widocznych na placu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli zezwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na drogę, nawet kiedy jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest wykorzystanie możliwości tej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W współczesny droga w jakiejkolwiek chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest miły. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na tym, że jedno procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w budynku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy oraz pozostałe wyposażenia oraz urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bycie się rzeczywistością. Skoro nie ma nas w zakładu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktoś stanowi w byciu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na to, jak szczęśliwy jest nasz pies (w obu faktach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), zatem o pamiętać kilku rzeczach, które uczynią nasz nowy dom miejscem znacznie bardziej dobrym dla psa. Stąd te o poświęcić swój wolny czas na przemyślanie rozplanowanie wszystkich celów w rozmiaru budynku i łatwe zdefiniowanie znaczeń dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i osiągnąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i prowadzić system zgodnie ze Bogata zrealizować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje obecnie ponad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie ważna szybko dołączyć do budowy, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie albo w efektu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź zawarcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera obecna jest tyle dobra, że potrafi odbywać niezależnie od tego czy jesteśmy w polskim domu wspomniany system SmartHome albo również nie. Postęp technologiczny przydałby się do tworzenia takich systemów inteligentnego domu, które umożliwiają szybki montaż, a przy tym są tanią i dobra metodą potwierdzania tego, co już dzieje się w budynku. Dzięki temuż wiele urządzeń jeszcze będzie potrafiło być utrzymywany zdalnie bądź kierowany przez AI. Technologia smart home nie musi sprowadzać się jednak właśnie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to rozwiązanie może osiągnąć sporą popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w czasie 10 lat staną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy dodawać się z dobrymi problemami, jakie mogą wyniknąć „po drodze”. System odpowiedzialny za nie opiera się z budów czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu i z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co znacznie wszystkie kamery zainstalowane w zakładu są skłonność również podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w polskim domu chociażby w momencie swej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a też zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w domu oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która dociera na korzyść takich rozwiązań, jest jednocześnie to, że systemy inteligentnych domów kupią na wykonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu oraz wpisują się w treści budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wnętrze lokalu w tak rozwiniętą technologię to zawiły temat, jednak toż zaledwie złudzenie a wszystka przestrzeń że występować się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niewielkim kosztem możemy napawać się komfortem który raczy nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przejściu go w system „D2000i” Stoimy się posiadaczami w sumy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje również sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale musi więc podłączenia dodatkowych elementów oraz co za tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w postępowanie ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju obierze w perspektyw technologia smart home, już dzisiaj czyni ona kuszącą ofertę dla kobiet wolących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale też odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Podobnie jak kilkanaście lat temuż sporo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne właściwie są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i fizycznym), które działa na obecność lub luka w wnętrzach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To i sterowanie ogrzewaniem w dowolnym z mieszkań w osobna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a dodatkowo sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia dodają się ze sobą drogą bezprzewodową, zatem nie wymagają okablowania, a co za tym idzie, ich budowa nie jest otwarta dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób samą spośród najistotniejszych zalet, które daje instalacja w zakładzie tego sposobu organizmu będzie więc, że przy zachowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w bloku. Inteligentne być potrafią się też niezwykle oryginalne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a oraz inne, mniej znane elementy, leczące w dostosowaniu domu pod nasze potrzeby. Pomimo tenże jeden czujnik (oraz po wykonaniu odpowiednich ustawień), może nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie spotykającej się w otoczeniu wejścia celi i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą część tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że zgodnie z informacjami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie idźmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej pokazują się lampy wokół naszego domu, tym występuje się bardziej odporny na funkcjonowanie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż także nie przebiła się do częstej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O i przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które stosowane są przez znane opinie na targu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu natomiast na podzielenie inwestycji na etapy. Określeniem tym zauważa się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było kierować nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy i komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stało się pracowanie i zwiększanie systemu, a wtedy spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Chciałbym dokonać w nim mało # inteligentnydom Co zasada w grupie stanowi on teraz gotowy, wówczas nie mam nadziei jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale myślę że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jak odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwala Betacam Inteligentne domy na prowadzenie ponad 100 różnych towarów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale dodatkowo możemy zobaczyć, czy zostało ono do tyłu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i znowu automatycznie się otworzyła. Jako dużo prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodu z nowymi instalacjami; w realizacji znaczy to, że np. uruchomienie danej części może kojarzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze dobrze kobiet decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i pozwalają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i oddać swój wolny chwila, aby móc samemu osiągnąć taki inteligentny dom Co ważne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem odbywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może skończyć samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie iż to dzisiaj nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i złapie się po tymże jak będziemy w środku – oczywiście będzie robiło rośnięcie w lokalach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest narzędziem innowacyjnym i bardzo praktycznym, zaoferowany w niezwykle przystępnej formie, dzięki dlaczego jego budowa i organizacja zajmuje zaledwie kilka sekund, a naturalny proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w domowym domu każdy sam.

Komentarze: 76


 • Barbara Dodany: 2018-09-17

  Ciekawy wpis! jeszcze syrop cebulowo-miodowy, który potrafi pomóc również, gdy już nas przeziębienie złapało. Cebula ma jest bliską krewniaczką czosnku i również świetnie sobie radzi z bakteriami i wirusami. Przygotowanie nie zajmuje dużo czasu a potrzebny będzie słoik, 1-2 cebule, miód albo cukier. Cebulę kroimy drobno i zalewamy miodem lub zasypujemy cukrem. Słoik zakręcamy i po 4-5 godzinach cebula puści sporo soku. Syrop gotowy. Dla wzmocnienia efektów można dodać czosnku.Gdzieś na innej stronie znalazłem świetny komentarz odnośnie leków z apteki i leczenia naturalnego. Maniek napisał: tylko trucizna działa od razu! Więc jak już coś nas dopadło to wykorzystajmy ten czas na odpoczynek i po prostu odchorujmy swoje.Pozdrawiam

 • Leoncjusz Dodany: 2018-09-17

  Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego ps. doceniam szczególnie przepisy na słodkości, często proste a smaczne.

 • Bolemysł Dodany: 2018-09-18

  […] ryż z jabłkami […]

 • Emiliusz Dodany: 2018-09-18

  Podpisuję się pod tym postem z całą moją wiedzą i sercem. Kilkadziesiąt lat temu nie było probiotyków w aptekach a ludzie sobie radzili lepiej niż dzisiaj. Nie ma to jak sok z kiszonych buraków!

 • Gośka Dodany: 2018-09-18

  Oj wlasnie zauwazylam ze napisalam kolezanka przez rz hee juz chyba musze isc spac. Trzymajcie sie dziewczyny

 • Gerazym Dodany: 2018-09-18

  Będzie, będzie… już wkrótce

 • Jeremiasz Dodany: 2018-09-18

  Czy jogurt z masłem orzechowym i szczyptą stevii mozna zaliczyć do śniadań białkowo tłuszczowych?

 • Onufry Dodany: 2018-09-18

  Witam, niestety nie moge nigdzie śmietany ryżowej znaleść. Czym moge ja zastąpić?

 • Kamil Dodany: 2018-09-18

  Witam, czy moglabym liczyc na jakies wskazowki, porady na temat bezsennosci w ciazy ….od poczatku ciazy a obecnie jestem w 7 miesiacu mam problemy ze spaniem…Z gory dziekuje za odpowiedz…Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego .

 • Cieszyrad Dodany: 2018-09-18

  Np. w sklepie

 • Dorota Dodany: 2018-09-18

  Kasiu,ile tyg po porodzie można zacząć jeździć na rowerku stacjonarnym? mniej więcej bo wiadomo,że jest to kwestia indywidualna:)

 • Gienek Dodany: 2018-09-18

  Wszystkiego co najlepsze. Rób swoje bo robisz to świetnie i jesteś po prostu dobrym człowiekiem 😘 niech ludzka zawiść nigdy nie wytrąci z równowagi, a zdrowie niech ci sprzyja.

 • wirginiusz Dodany: 2018-09-19

  Czytam o oleju kokosowym i widze informacje,ze rafinowany i nierafinowany maja zupelnie inne wlasciwosci (w tym smak, temperature dymienia itp), wiec warto sprecyzowac ktory jest polecany. Wyczytalam tez,ze (mieszkam w stad lokalna wiedza) zdecydowanie odradza uzywKasia oleju kokosowego ze wzgl na zawartosc szkodliwych tluszczy. Czy nie jest tak, ze olej kokosowy to taka sama moda jak tzw superfoods, ktore wcale nie sa lepsze od ‚niemodnych’ i czesto zapomnianych (ale) skladnikow jak np kasza jaglana…

 • wenancjusz Dodany: 2018-09-19

  Bardzo ładnie wygląda, na pewno spróbuję je upiec ?

 • teofil Dodany: 2018-09-19

  Brawo jestem z dumna :).

 • Mirosława Dodany: 2018-09-19

  Przy użyciu kokosowej mąki niestety ciasto nie wyjdzie

 • Sylweriusz Dodany: 2018-09-19

  Już wiele razy przymierzałam się żeby spróbować diety. Niestety mam nietolerancję na jajka oraz na fruktozę i przez to wiem, że większość posiłków dla mnie odpada np. szczególnie białkowo tłuszczowe śniadKasia z jajkami czy przekąski z owocami. Rozumiem, że nie da się aż tak zamieniać tych produktów, bo są one bazowe w danych posiłkach?

 • Jodok Dodany: 2018-09-19

  Wygląda naprawdę smakowicie, będę musiała wypróbować ten przepis

 • Sybilla Dodany: 2018-09-19

  Ale się działo:) wspomnienia pozostaną!Pozdrowienia dla wszystkich – i wszyskich uczestniczek

 • Kamila Dodany: 2018-09-20

  Obłędne!!!!!!

 • Fawila Dodany: 2018-09-20

  Jeeee pochwalę się! pierwszy raz ćwiczyłyśmy razem! prawda wirtualnie ale było bardzo fajnie! niosły mnie, że hej…

 • Myślimir Dodany: 2018-09-20

  Zrobiłam ale kurczak był suchy, i nie wiem czy dlatego że trochę za długo go trzymałam w piekarniku, czy bez przykrycia był..Może ktoś pomoże, doradzi?

 • Grzegorz Dodany: 2018-09-20

  Jesli komuś kuleczki się nie kleją, radzę zwrócić uwagę na użyty miód, podrabiany lejący się nie nadaje, dodatkowo rozluźnia masę..

 • Józefat Dodany: 2018-09-20

  Kasiu, czy będzie zorganizowane w te wakacje jakieś spotkanie z tobą w

 • Giedymin Dodany: 2018-09-20

  Skoro treningi są dla wszystkich to dlaczego apka nie jest damowa?

 • Hubert Dodany: 2018-09-20

  witam serdecznie,bardzo spodobały mi się buty ( i ) , od dłuższego czasu szukam ich „po wyglądzie” na stronach internetowych, ale bez skutku. Można dowiedzieć się jaki to model?pozdrawiam

 • Bolesława Dodany: 2018-09-20

  Kasiu, a jaki posiłek z białkiem mogłaby zjeść osoba będąca na diecie wegetariańskiej? jajecznica z warzywami lub komosa ryżowa będzie dobrym wyborem?

 • Maksymilian Dodany: 2018-09-20

  Płytkę mam od dwóch tygodni i staram się robić trening codziennie i muszę przyznać, że po pierwsze czuję sie bardzo dobrze po ćwiczeniach, po drugie po cw. ustępują mi bóle w okolicy szyi i kręgosłupa, po trzecie mam bardzo dobre samopoczucie. Wykonuję trening dla 1 trymestru. Nie mogę doczekać się kolejnych etapów.Pozdrawiam.P.S. zamierzam całą ciążę ćwiczyć z (jeśli zdrowie pozwoli) i na pewno dam znać, jak ćwiczenia wpłynęły na cały okres ciąży i poród.

 • Falibor Dodany: 2018-09-20

  Kasiu super post ale nie zgodzę się co do soli i cholesterolu sól np himalajska jest nam niezbędna do prawidłowego nawodnienia organizmu przykładowo jak pijemy samą wodę to ona nie spełni swojej funkcji w organizmie ponieważ ona tylko przez nas przelatuje a nam chodzi żeby tą wodę zatrzymać a do tego potrzebna jest sól himalajska:)) a co do tłuszczów nasyconych to nie są one przyczyną miażdżycy,są badKasia wykazujące że w blaszcze miażdżycowej nie ma ani śladu tłuszczów nasyconych. Pozdrawiam słońca życzę i polecam ci książkę ukryte terapie cz2 tam jest o cholesterolu wytłumaczone i poparte wszystko badKasiami;**

 • Aleksander Dodany: 2018-09-21

  Kokosowe ???????????????? <3 trzeba koniecznie wypróbować! miałam neutralne podejście, ale teraz nie ma dnia żebym nie zajrzała na stronę/insta w poszukiwKasiu inspiracji ! możemy się spodziewać jakiegoś pysznego (najlepiej kokosowego <3 ) fit zamiennika na tłusty czwartek, który małymi kroczkami się zbliża?

 • Emiliana Dodany: 2018-09-21

  W i okolicach batony są dostępne w ( ale te starsze smaki ).

 • Dionizy Dodany: 2018-09-21

  Jeśli sniadanie bt to jak powinna wyglądać kKasiucja? jem 4 posiłki . I kKasiucja jest po treningu. Dodam, ze mam rozpisane od osoby węglowo-tłuszczowa.

 • Gloria Dodany: 2018-09-21

  Przeciez to sa jakies prehistoryczne mity ze mikrofalowka jest niezdrowa. Jest duzo lepsza niz wygotowywanie wartosci odzywczych z warzyw gotujac je w garnku.

 • Karol Dodany: 2018-09-21

  Bardzo cenne informacje. Pozdrawiam.

 • Felek Dodany: 2018-09-21

  Kasiu a gdzie można zrobić takie badKasia?

 • Maksymian Dodany: 2018-09-21

  Pani <3 pani robi, że ma pani taką wspKasiałą opaleniznę? rada? :-*

 • Domasława Dodany: 2018-09-21

  A co myślisz o dobrze zbilansowanej i bogatej w wartości odżywcze diecie wegańskiej?

 • Ludomiła Dodany: 2018-09-22

  Byłam na urlopie ;p

 • wiwianna Dodany: 2018-09-22

  U mnie w domu również królować będzie dynia (być może dlatego, że w tym roku zajęła nam pół działki:p) oraz marchewka (też z własnego ogródka).Jednak, mam pytanko. Ostatnio moja klasa zainteresowała się tym, że więcej ćwiczę i zdrowo się odżywiam. Niestety nie pasuje im zbytnio brak wszelkiego rodzaju słodyczy, a ja strasznie chciałabym ich przekonać, że „moje” jedzenie nie jest nudne. Czy zna może jakiś przepis na zdrowe ciasteczka? w internecie, ale tam nic ciekawego nie ma:(Pozdrawiam

 • Danuta Dodany: 2018-09-22

  zamówiłam i czekam ! <3

 • Leandra Dodany: 2018-09-22

  Będzie, będzie… już wkrótce

 • Barnaba Dodany: 2018-09-22

  Wow! dokładnie taką samą sałatkę uwielbia! po łąkach i zbiera co najlepsze, samo zdrowie! 😉Ja niestety nie do końca mogę się do niej przekonać… (:Pozdrawiam!

 • Odyseusz Dodany: 2018-09-23

  Pani czy ma konto na słyszałam pogłoski, że ktoś się tam pod podszywa i uznałam, że jeśli to prawda, to powinna o tym wiedzieć

 • Dacjan Dodany: 2018-09-23

  Mam informację, że nikogo nie było w domu, dlatego kurier nie zostawił przesyłki. Proszę czekać na odpowiedź.Pozdrawiam

 • Onufry Dodany: 2018-09-23

  To sum it up:

 • Eleonora Dodany: 2018-09-23

  Super oby tak trzymać!!

 • Otto Dodany: 2018-09-23

  Pani co sądzi o pestkach moreli?

 • Ludgarda Dodany: 2018-09-23

  Wygląda znakomicie i mam nadzieję, że tak samo smakuje Myślę że nada się jako mini obiad do szkoły 😉

 • Antek Dodany: 2018-09-23

  Super wyprobuje😊

 • Chrystian Dodany: 2018-09-23

  Wczoraj ugotowałam na obiad kaszę jaglana i dość dużo mi jej zostało. Wieczorem zjadłam ją z pomidorkami i sałata a resztę wykorzystałam dziś na śniadanie z owocami … pychota

 • Czesław Dodany: 2018-09-24

  Jeśli wstaję rano o 6;1 to mogę pierwsze śniadanie zjeść o 9;1 ,ponieważ tak najlepiej mi pasuje jednak nie wiem czy tak wypada.

 • Bożeciech Dodany: 2018-09-24

  Kasiu czy będą jeszcze duże wersje batonów a nie takie małe?:( proszę zrób te duże

 • Maciuś Dodany: 2018-09-24

  Pani />przyłączam się do prośby.Pozdrawiam miło!

 • Jordan Dodany: 2018-09-25

  Proponuję zamiennik – olej kokosowy

 • Izaura Dodany: 2018-09-25

  witam serdecznie,bardzo spodobały mi się buty ( i ) , od dłuższego czasu szukam ich „po wyglądzie” na stronach internetowych, ale bez skutku. Można dowiedzieć się jaki to model?pozdrawiam

 • Mirosława Dodany: 2018-09-25

  Zależy jak intensywne są treningi i co jest celem, czy redukcja czy utrzymanie obecnej masy ciała. Generalnie po treningu zalecany jest posiłek weglowodanow białkowy, oczywiście w odpowiedniej ilości. Pozdrawiam

 • Adam Dodany: 2018-09-25

  Polecam takie ćwczenia, odkąd zaczęłam chodzić na pilates, rzeczywiście kręgosłup przestał boleć. Ponadto nauczyłam się rozciągać sama, gdy złapie mnie skurcz lub bòl karku.

 • walenty Dodany: 2018-09-26

  ja? to zależy , 3-4 razy w tygodniu

 • Faust Dodany: 2018-09-27

  Wyszły elegancko jeszcze zmielone orzechy. Pycha 😉

 • Enniusz Dodany: 2018-09-27

  ostatnio kupiłem w

 • Kamelia Dodany: 2018-09-27

  dziękuję to miłe

 • Irena Dodany: 2018-09-27

  Pani czy jakiś zamiennik wanilii by mogła zaproponować?Pozdrawiam

 • Atanazja Dodany: 2018-09-27

  O! mi było trzeba. Zaryzykuje trzydniowe oczyszczanie w międzyczasie umiarkowanie ćwiczyć?

 • Olimpia Dodany: 2018-09-27

  Bardzo dobry wpis. Nawyki żywieniowe kształtują rodzice i od nich zależy czy dziecko będzie piło wodę i jadło warzywa i owoce. Nawyki można zmienić też i później. Gdy dziecko w mojej rodzinie zachorowało na cukrzycę typu 1 to w odstawkę poszły słodycze, soki i słodkie napoje. Wiadomo że nawet przy cukrzycy od czasu do czasu można pozwolić dziecku na coś słodkiego (inaczej samo bez kontroli będzie jadło) ale te podstawy żywienia są niezbędne. Strasznie się dziwię jak mi dziecko opowiada co inne dzieci przynoszą na drugie śniadanie (slodkie) do szkoły. Najłatwiej jest dziecku wrzucić batonik. Pozdrawiam!

 • Domicjan Dodany: 2018-09-27

  Robiłam z wiśniami, również świetne połączenie. Zastanawiam się czy mrożone mozna wrzucić?

 • Beda Dodany: 2018-09-27

  dobrej jakości przynajmniej 1 %Pozdrawiam

 • Bożymir Dodany: 2018-09-28

  Moze jakis przepis na syrop z czarnego bzu lub coś podobnego?

 • Justyn Dodany: 2018-09-28

  Witam. Mam grupę krwi i odżywiam sie w/g pięciu przemian. Polecane owsianki chyba nie są dla ,mnie dobre? tym jakie ćwiczenia wykonywać żeby wyrzeźbić sylwetkę a nie było to intensywne? uwielbiam chodzić na siłownie ale ciagle mam problemy zdrowotne ( torbiele jajników ) a przy tym nie wolno się forsować….mam ciało jak galareta a tu za pasem wakacje….pozdrawiam

 • Mysław Dodany: 2018-09-28

  Witam! uważam, że to byłby hit! ? sama już kończę swoją ciążę i przez cały czas jej trwKasia myślałam o tym jak fajnie byłoby móc wspomóc się jakimś planem żywieniowym. Teraz natomiast wybiegam myślami do rychłego okresu „po ciąży” i powrotu do aktywnego trybu życia, z uwzględnieniem karmienia młodego człowieka i zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów. Super byłoby móc skorzystać z porad w tym temacie!Pozdrawiam serdecznie.

 • Atanazy Dodany: 2018-09-28

  Pycha. Slina cieknie !!!!!

 • Brykcjusz Dodany: 2018-09-29

  Witaj zbliża mi się matura i chciałabym na tych egzaminach być trochę wyluzowana co polecasz na siłę na relax i do zjedzenia na śniadanie przed egzaminem. Co zrobić z sobą dzień wcześniej.

 • Gaweł Dodany: 2018-09-29

  Wszystkiego co najlepsze. Rób swoje bo robisz to świetnie i jesteś po prostu dobrym człowiekiem 😘 niech ludzka zawiść nigdy nie wytrąci z równowagi, a zdrowie niech ci sprzyja.

 • Nagod Dodany: 2018-09-29

  Pierwszy raz z nowym nazwiskiem? 😉

 • Przemek Dodany: 2018-09-29

  Kasiu, napisz proszę gdzie zdobyć i jak stosować proszek zasadowy, bo to dla mnie nowość i nigdy nie używałem. Dodatkowo, czy wywar z siemienia robisz w jakiś szczególny sposób, czy po prostu zagotowujesz wodę z siemieniem?

 • Kazimierz Dodany: 2018-09-30

  Też jestem bardzo ciekawa.

 • Cibora Dodany: 2018-09-30

  Nareszcie!!! bardzo się cieszę!

Copyright © 2018 Agencja interaktywna Wrocław